TON TON HİPPOLAR YENİ
TON TON HİPPOLAR YENİ
TON TON HİPPOLAR YENİ
TON TON HİPPOLAR YENİ
TON TON HİPPOLAR YENİ
TON TON HİPPOLAR YENİ

Tonton Hippolar 98936 (BA.98936)

Marka : HASBRO
Fiyat : ₺255,54(KDV Dahil)
:

Tonton Hippolar 98936

4 yaş ve üstü çocukların güvenle ve severek kullanacağı Hasbro Tonton Hippolar, çocuklarla geçirilecek heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli anlar sunuyor. En fazla 4, en az 2 kişinin yarışabildiği misket kapma oyunu, çocukların el- göz koordinasyonları ve reflekslerini güçlendiren bir oyun tasarımına sahip bulunuyor. Rakipler ile yarışırken en fazla misketi toplamak ya da çift kat puan kazandıran altın misketi yakalamak üzere mücadele eden çocuklar aynı zamanda kalın motor becerilerini de kullandığından fiziksel ve mental gelişimlerine de katkı sağlanıyor. Hem heyecan bir rekabet hem de son derece keyifli bir mücadele için 4 hipopotam minik oyuncularını bekliyor.

Refleksleri Güçlendirmenin En Eğlenceli Hali!

Hipopotamlar gövdelerinde bulunan pedala basarak ağızlarını açıp kapatıyor ve bu şekilde misketleri yakalamaya çalışıyorlar. Bu kurgu da çocukların dikkatini ve reflekslerini güçlendirmelerine yarar sağlıyor.

Pratik ve kompakt tasarımı sayesinde oyun bitince tüm misketler ve aparatlar kolaylıkla toplanıp tek bir kutuya konabiliyor.

Heyecanlı misket kapmaca oyunu Tonton Hippolar ile çocuklar hipopotamlarıyla en çok misketi ya da Altın Misket'i kapmak için yarışıyor. Misketler dahil oyundaki tüm parçalar rahatça toplanıp tekrar kutuya geri konabiliyor.

Kutu içeriği:

Oyun alanı

4 hipopotam kafası

4 hipopotam gövdesi

20 plastik misket

Çıkartma kağıdı

Oyun kılavuzu

Ürün Ağırlığı: 998 g

Ürün Boyutları: 11,7 x 26,7 x 26,5 cm

Önerilen Yaş :4 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı 2-4