NERF ZOMBİE NAİL BITER ZOOM AND DOON
NERF ZOMBİE NAİL BITER ZOOM AND DOON

Nerf Zombie Strike Nailbiter E6163 (BA.E6163)

Marka : Nerf
Fiyat : ₺589,00(KDV Dahil)
:

Nerf Zombie Strike Nailbiter E6163

Nerf Zombie Strike Nailbiter İle Her Türlü Zombi Saldırısına Karşı Kendinizi Savunmak İçin Hazır Olun! Nerf Zombie Strike Nailbiter'da Dart Tabancasına Takılı Duran 8 Dartlık Dikey Beslemeli Bir Şarjör Bulunur. Bu Şarjör Sayesinde Dartları Namluya Sürmeye Ve Nerf'ü Kurmaya Gerek Kalmadan Seri Atış Yapabilirsiniz. Atışlarınızı Sabitlemek İçin Dipçiği Nailbiter'a Takın. Dipçik, Yedek Dartlara Kolay Erişim İçin Çevrilerek Çıkan Hazneye Sahiptir. Namlu Uzatma Parçasını Dart Tabancasına Takın Ve Atışınızı Hizalarken Uzunluğunu Ayarlamak İçin Döndürün. Kutuya; Nailbiter Aksesuar Seti Ve 16 Orijinal Nerf Zombie Strike Elite Dart Da Dahildir.

İçindekiler: Takılı Şarjörlü Dart Tabancası, Namlu, Dipçik, 16 Dart Ve Kılavuz.

Naılbıter, 8 Dartlık Beslemeli Şarjöre Sahiptir - Dartları Namluya Sürmeden Seri Atış Yapmayı Sağlar. Dart Atmak İçin Tetiği Çektiğinizde, Şarjör Otomatik Olarak Bir Sonraki Dartı Atışa Hazırlar.
8 Dart Hazneli Dipçik Ve Namlu Uzatma Parçasıyla Özelleştirin - Hızlı Tekrar Doldurma İçin Dartları Hazneli Dipçikte Tutun. Namlu Uzatma Parçasını Takın Ve Uzunluğunu Ayarlamak İçin Döndürün.
16 Zombıe Strıke Dart Kutuya Dahildir - Orijinal Zombie Strike Elite Dartlar, Kalite Ve Performans Yönünden Test Edilip Onaylanmıştır.
Aksesuarlar Kutuya Dahildir - Nailbiter İle Birlikte Namlu Uzatma Parçası Ve Hazneli Dipçik Kutuya Dahildir.
Zombıe Strıke Serisinin Bir Parçası - Nerf Zombie Strike Serisiyle (Her Biri Ayrı Satılır) İle Kendinizi Zombi Saldırılarına Karşı Koruyun.

8 Yaş Ve Üzeri İçindir.

Dikkat: Gözlere Veya Yüze Nişan Almayın. Yaralanmaları Önlemek İçin: Sadece Orijinal Nerf Dartlarını Kullanın. Diğer Dartlar Güvenlik Standartlarını Karşılamayabilir. Dart Ya Da Dart Tabancası Üzerinde Değişiklik Yapmayın.
Uyarı: Boğulma Tehlikesi - Küçük Parçalar. 3 Yaşından Küçük Çocuklar İçin Uygun Değildir.