LNL POTTY INTL -TU 9684
LNL POTTY INTL -TU 9684
LNL POTTY INTL -TU 9684
LNL POTTY INTL -TU 9684
LNL POTTY INTL -TU 9684

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti FRG85 (BA.FRG85)

Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
:

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti FRG85

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti ile tuvalet eğitimleri artık çok kolay ve eğlenceli!

 

Türkçe konuşan bu eğlenceli Köpekçik tuvalet miniklere şarkılar ve cümleler ile tuvalete teşvik eder ve onları ödüllendirir!

 

Bu sevimli eğitici tuvalet gerçekçi bir tuvalet tasarımına sahip! Çocuğunuzu tuvalet kullanmaya teşvik eden ses ve müziklerle tuvalet eğitimine yardımcı olur. Şarkılar ve ses efektleri başarıyı ödüllendirir ve yeniden tuvaleti kullanması için motivasyon sağlmaktadır.

 

Minikler tuvaletin sifonunu çektiklerinde eğlenceli ifadeler ve gerçek sifon sesi duyarlar! Ayrıca, çıkartılabilir tuvalet oturağındaki kollar çocukların kendilerine güvende hissetmelerine yardımcı olur.

 

Klozet oturağı çıkartılarak yetişkin klozetinde kullanılabilirsiniz. Gerçekçi sifon sesleri, kitap koymak için bölmesi ve erkek çocukları için sıçratmalara karşı koruma ile çocuklar eğlenerek tuvalet eğitimini öğrenecek!

 

Yere yakın oturak ve yüksek oturak arkalığı çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlarken; onları tuvalet alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca gerçekçi sesler, şarkılar ve eğlenceli cümleler, çocukları tuvaletteyken meşgul etmeye ve tuvalet kullanımını teşvik etmeye yardımcı olmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 32 x 36 x 32 cm.

Çerez Kullanımı